Salony muzyczne RIFF wspomagają WOŚP

Salony muzyczne RIFF wspomagają WOŚP

25 stycznia 2021 0 przez GitaraElektryczna.pl

Najbardziej znana w Polsce sieć Salonów Muzycznych RIFF oraz YAMAHA MUSIC EUROPE przeznaczyły na aukcję tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niezwykły model gitary elektrycznej Revstar.

Przekazana na licytację YAMAHA Revstar RS820 CR BBL specjalnie na tę okazję została pomalowana przez znanego artystę Szymona Chwalisza, który niejednokrotnie współpracował z Fundacją WOŚP podczas Poland Rock Festival oraz angażował się w wiele akcji charytatywnych organizowanych przez Jurka Owsiaka.

Fot. Salony Muzyczne RIFF

Fot. Salony Muzyczne RIFF

Jak czytamy na blogu Salonów Muzycznych RIFF:

Salony Muzyczne RIFF serdecznie zachęcają do udziału w tej wyjątkowej aukcji. Możesz zostać posiadaczem unikatowej gitary, namalowanej przez artystę, w którego żyłach również płynie rock’n’rollowa krew. Instrument namalowany przez Szymona Chwalisza to coś więcej niż ładny obrazek. To małe dzieło sztuki, w którym drzemie prawdziwa pasja i wola pomagania potrzebującym. Taka gitara może być również oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby, która lubi muzykować i ma artystyczną duszę. Przypominamy – 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia 2021. Zainspiruj się miłością do muzyki i wspieraj chore dzieci.

Specyfikacja gitary YAMAHA Revstar RS820 CR BBL

Korpus: Płyta wierzchnia z mahoniu/klonu
Szyjka: Mahoń
Podstrunnica: Palisander,
Progi: 22 Jumbo
Klucze strojeniowe: Odlewane
Menzura: 628 mm
Mostek: TonePros AVT-II Brid
Siodełko: 43 mm Urea
Przetworniki: 2 x VH5+ HU/Alnico V
Kolor: Brushed Black

Więcej w artykule magazynu TopGuitar: https://topguitar.pl/newsy/niezwykla-gitara-na-aukcji-wosp/